הודעה לעיתונות

טאבולה מחדשת הסכם שותפות עם קבוצת ידיעות אחרונות ואתר ynet ל-3 שנים נוספות

טאבולה הכריזה על הארכת שיתוף הפעולה האסטרטגי עם קבוצת ידיעות אחרונות בשלוש שנים נוספות. ההסכם בין החברות מגיע לאחר ארבע שנים של שותפות קרובה במסגרתה סיפקה הפלטפורמה של טאבולה המלצות תוכן למיליוני משתמשים חודשיים באתר ובאפליקציה של ynet. הטכנולוגיה של טאבולה, אשר מבוססת על בינה מלאכותית, סייעה לא רק בייצור הכנסות משמעותיות מתוכן ממומן ומודעות וידאו, אלא גם בקידום מנויים ל-+ynet, וכל זאת תוך מתן חווית תוכן איכותית ומותאמת לקוראים. במסגרת הארכת השותפת תורחב פעילותה של טאבולה בקבוצה.

חידוש ההסכם יאפשר לחברות הוצאה לפועל של מהלכים טכנולוגיים חדשניים וארוכי טווח, אשר יאפשרו חווית תוכן מותאמת אישית באתר ynet תוך כדי אופטימיזציה כוללנית, מעבר לגבולות הפיד של טאבולה.

בנוסף, יאפשר שיתוף הפעולה למערכת ynet תכנון וקבלת החלטות תוכניות תוך שימוש בדאטה הייחודי של טאבולה אודות נתוני צריכת תוכן ברחבי הרשת הפתוחה (Open Web).

“אנחנו שמחים להמשיך את ההסכם עם טאבולה אשר תורם רבות הן בחוויית הגלישה ומגוון התכנים המומלצים והן ברמה הטכנולוגית.
אנחנו בטוחים שיש תמיד איפה להשתפר ושמחים לעשות זאת עם חברה כמו טאבולה.” אמר ציון פרץ, מנכ״ל קבוצת ידיעות אחרונות.

״אני מאוד נרגש להמשיך בעשייה המשותפת עם ציון וקבוצת ידיעות אחרונות בשנים הקרובות, ואף להרחיב אותה.״ אמר אדם סינגולדה, מייסד ומנכ״ל טאבולה. ״הקבוצה ואתר ynet בפרט נמצאים בחוד החנית של התקשורת הישראלית ומביאים למיליוני גולשים חדשות ותכנים איכותיים מדי יום. אני מאמין שבאמצעות הטכנולוגיה והדאטה של טאבולה נוכל לחדש ולצמוח יחד עם אתרי הקבוצה, ולספק חווית גלישה חדשנית ואיכותית לגולשים.״

אודות טאבולה

טאבולה מאפשרת לגולשים ברחבי הרשת הפתוחה (Open Web) לגלות תכנים חדשים שעשויים לעניין אותם. על ידי שימוש בטכנולוגית בינה מלאכותית, פלטפורמת המלצות התוכן של טאבולה מייצרת לבעלי נכסים דיגיטליים וביניהם אתרי תוכן, מכשירים מקוונים ואפליקציות, הזדמנויות חדשות ליצירת הכנסות ו-Engagement. לטאבולה שיתופי פעולה ארוכי טווח עם אתרי תוכן מובילים בארץ ובעולם כדוגמת גלובס, NBC, CNBC, ynet ועוד.
מעל ל-13,000 מפרסמים מנצלים את הפלטפורמה של טאבולה על מנת להגיע ליותר מ-500 מיליון משתמשים יומיים בסביבה של תוכן חדשותי איכותי. לחברה משרדים ב-18 ערים ברחבי העולם, וביניהן ניו-יורק ותל אביב.
למידע נוסף בקרו באתר טאבולה: www.taboola.com

אודות קבוצת ידיעות אחרונות

קבוצת ידיעות אחרונות – קבוצת התקשורת המובילה במדינה המפעילה מגוון חברות ופלטפורמות בשוק התוכן הישראלי, ביניהן אתר ynet, עיתון ידיעות אחרונות, כלכליסט, לאישה, רשת מקומונים ועוד.