הודעה לעיתונות

טאבולה ורשת 13 מאריכות את הסכם השותפות בין החברות בשלוש שנים נוספות

טאבולה הכריזה על הארכת שיתוף הפעולה האסטרטגי עם אתר רשת 13 בשלוש שנים נוספות. השותפות המוצלחת בין החברות החלה בשנת 2016 ובמסגרתה מספקת הפלטפורמה של טאבולה המלצות תוכן למיליוני גולשי האתר והאפליקציה של רשת.

הטכנולוגיה של טאבולה, אשר מבוססת על בינה מלאכותית, מסייעת לרשת בייצור הכנסות משמעותיות מתוכן ממומן ומודעות וידאו, בהגדלת התנועה האורגנית באתר, העלאת זמן השהייה ומספר העמודים הנצפים, זאת תוך מתן חווית תוכן איכותית ומותאמת לקוראים.

במסגרת ההסכם, תטמיע רשת מוצר וידאו חדש מבית טאבולה שהושק בישראל בשנה האחרונה, Mid Article Video, המאפשר מיקום אטרקטיבי ובולטות לצד הגדלת הכנסות לאתר.

כמו כן, חידוש ההסכם יאפשר לחברות ליזום ולבצע מהלכים טכנולוגיים חדשניים וארוכי טווח, ביניהם תמיכה של טאבולה בהיבטים הטכנולוגיים של תהליך מיתוג שעוברת רשת בימים אלו הכולל אתר ואפליקציה חדשים, במטרה לשפר את חווית המשתמשים הגולשים באתר ובאפליקציה של רשת.

״אני מאוד שמח וגאה על המשך העשייה המשותפת עם רשת. חידוש הסכם לשלוש שנים נוספות אינו דבר של מה בכך ומעיד על שותפות חזקה, יציבה ומוצלחת.״ אמר אדם סינגולדה, מייסד ומנכ״ל טאבולה. ״אני מאמין שבאמצעות היכולות הטכנולוגיות של טאבולה, הדאטה שלנו והקשרים המצוינים עם מפרסמים מובילים, נוכל לגדול יחד ולספק חווית גלישה חדשנית ואיכותית לקהל המשתמשים של רשת.״

 

אודות טאבולה

טאבולה מאפשרת לגולשים ברחבי הרשת הפתוחה (Open Web) לגלות תכנים חדשים שעשויים לעניין אותם. על ידי שימוש בטכנולוגית בינה מלאכותית, פלטפורמת המלצות התוכן של טאבולה מייצרת לבעלי נכסים דיגיטליים וביניהם אתרי תוכן, מכשירים מקוונים ואפליקציות, הזדמנויות חדשות ליצירת הכנסות ו-Engagement. לטאבולה שיתופי פעולה ארוכי טווח עם אתרי תוכן מובילים בארץ ובעולם כדוגמת גלובס, BBC, CNBC, ynet ועוד. 

מעל ל-15,000 מפרסמים מנצלים את הפלטפורמה של טאבולה על מנת להגיע ליותר מ-500 מיליון משתמשים יומיים בסביבה של תוכן חדשותי איכותי. עם רכישתה של Connexity ב-2021, הפכה טאבולה למובילה גם בתחום המלצות e-Commerce, עם למעלה ממיליון רכישות מקוונות המונעות על ידי הפלטפורמה שלה מדי חודש. בין לקוחותיה המותגים המובילים Walmart, Macy’s, eBay ועוד.

למידע נוסף בקרו באתר טאבולה: www.taboola.com

 

אזהרה לגבי הצהרות צופות פני עתיד:

טבולה (“החברה”) עשויה, בהודעה זו ובכל תקשורת נלווית, לכלול תחזיות והצהרות צופות פני עתיד. הצהרות אלה מאופיינות במילים “יתכן”, “מאמינים”, “צופים”, “מתכוונים”, “מעריכים”, “מצפים”, “אפשרי”, “נמשיך”, “חוזים”, “פוטנציאל”, “מתכננים” וביטויים דומים המאפיינים תחזיות והצהרות צופות פני עתיד. תחזיות והצהרות צופות פני עתיד, על פי טבען, כפופות לסיכונים, הן אינן וודאויות וקיים סיכון שתחזיות והערות צופות פני עתיד לא יתממשו. מספר גורמים עשויים לגרום לתוצאות בפועל לסטות באופן ניכר מהתחזיות וההערות צופות פני עתיד, לרבות גורמי הסיכון המפורטים ב F-1 וב Registration Statements on Form F-4 ובדיווחים נוספים שהחברה הגישה לרשות ניירות בארה”ב (U.S. Securities and Exchange Commission). החברה מזהירה את הקוראים שלא להסתמך יתר על המידה על התחזיות וההערות צופות פני עתיד וכי כל התחזיות וההערות צופות פני עתיד מתייחסות אך ורק למועד הודעה זו. למעט כנדרש על פי חוק, החברה אינה מתחייבת לעדכן או לתקן באופן פומבי כל הצהרה צופה פני עתיד שהיא, בין אם כתוצאה ממידע חדש, אירועים עתידיים וכיוצא באלה, לאחר המועד שבו ההצהרות ניתנו או לכלול בהן אירועים בלתי צפויים שהתרחשו.