הודעה לעיתונות

טאבולה מאריכה את שיתוף הפעולה האסטרטגי עם גלובס בשלוש שנים נוספות

טאבולה הכריזה על חתימת הסכם שיתוף פעולה לשלוש שנים נוספות עם גלובס. ההסכם מגיע לאחר כחמש שנים של שותפות מוצלחת, במסגרתן השתמשה גלובס בפלטפורמת ההמלצות של טאבולה כדי לייצר הכנסות משמעותיות תוך כדי מתן חוויית תוכן לקוראים.

הפיד של טאבולה עושה שימוש בטכנולוגיית בינה מלאכותית שפותחה בחברה כדי להתאים המלצות תוכן – מאמרים וקטעי וידאו – מאתר גלובס או מרחבי הרשת, במקום הנכון ובזמן הנכון.

הארכת השותפות תאפשר לחברות לתכנן מהלכים ארוכי טווח שיביאו לגידול במספר הקוראים של גלובס ובהכנסות, ולייצר חוויית שימוש איכותית. טאבולה תשתף את גלובס בדאטה הייחודי שהיא אוספת על נתוני קריאת תוכן בפלטפורמה, דבר אשר יאפשר לגלובס לבנות אסטרטגיית תוכן אופטימלית.

״אני מאוד שמחה על המשך שיתוף הפעולה של גלובס עם טאבולה.״ אמרה אלונה בר און, מו״ל ובעלים-משותפת של עיתון גלובס. ״אנחנו נמצאים בתקופה מאתגרת, בה העיתונות נלחמת על המודל העסקי שלה, דווקא בעת שהנחיצות שלה בתיווך מידע אמין לקוראים במגזרים השונים – ברורה מאי פעם. אנו מספקים למאות אלפי הקוראים של גלובס ערך אמיתי והשותפות עם טאבולה תומכת במטרות אלו.״

״אני מאוד מתרגש מההזדמנות להמשיך לעבוד עם אלונה והצוות של גלובס בשנים הקרובות.״ אמר אדם סינגולדה, מייסד ומנכ״ל טאבולה. ״גלובס הציבה לעצמה רף מאוד גבוה בכל הנוגע לאיכות התוכן והנרטיב – זה מרשים וחשוב. אני מאמין שבאמצעות הטכנולוגיה של טאבולה, המידע שיש לנו על הרגלי קריאה ברשת, והקשרים המצוינים שלנו עם מפרסמים מהשורה הראשונה, נוכל להמשיך לצמוח יחד עם גלובס גם בסביבה המאתגרת שבה כולנו נלחמים מול ה׳גנים הסגורים׳ על תשומת הלב של המשתמשים.”

אודות טאבולה

טאבולה מאפשרת לגולשים ברחבי הרשת הפתוחה (Open Web) לגלות תכנים חדשים שעשויים לעניין אותם. על ידי שימוש בטכנולוגית בינה מלאכותית, פלטפורמת המלצות התוכן של טאבולה מייצרת לבעלי נכסים דיגיטליים וביניהם אתרי תוכן, מכשירים מקוונים ואפליקציות, הזדמנויות חדשות ליצירת הכנסות ו-Engagement. לטאבולה שיתופי פעולה ארוכי טווח עם אתרי תוכן מובילים בארץ ובעולם כדוגמת גלובס, NBC, CNBC, ynet ועוד.
מעל ל-13,000 מפרסמים מנצלים את הפלטפורמה של טאבולה על מנת להגיע ליותר מ-500 מיליון משתמשים יומיים בסביבה של תוכן חדשותי איכותי. לחברה משרדים ב-18 ערים ברחבי העולם, וביניהן ניו-יורק ותל אביב.
למידע נוסף בקרו באתר טאבולה: www.taboola.com

אודות גלובס

“גלובס” הוא עיתון העסקים והכלכלה של ישראל מאז 1983.
החזון של גלובס הוא לפעול כגוף תוכן ותקשורת עצמאי, להוביל עיתונות אפקטיבית ולחתור להשגת אמון בין-מגזרי. גלובס מאמינים שכך, בין היתר, יוכלו לתרום להגדלת הפריון והצמיחה הכלכלית בישראל.
למידע נוסף בקרו באתר גלובס: www.globes.co.il