הודעה לעיתונות

Taboola Creative Shop מציינת שנתיים להקמתה ועבודה עם מעל 500 מפרסמים מובילים וביניהם Lowe’s Sciplay, eToro, AIG, KIA, MVF ו-ERGO

טאבולה, המובילה הבינלאומית בתחום המלצות התוכן ברחבי הרשת הפתוחה (Open Web), הודיעה היום על אבן דרך משמעותית עבור Taboola Creative Shop, יוזמה גלובלית ראשונה מסוגה שנועדה לסייע למותגים וסוכנויות להתאים את הקמפיינים השיווקיים שלהם באופן מיטבי לפלטפורמה של טאבולה. 

מאז שהושקה לפני שנתיים, מעל 500 מהמותגים והסוכנויות המובילים בארץ ובעולם נעזרו ב-Creative Shop על מנת להגדיל את האימפקט של הקמפיינים שלהם בטאבולה. 

צוות Taboola Creative Shop כולל אנליסטים, אנשי אסטרטגיה, קופירייטרים, מעצבים גרפיים ועורכי וידאו, שמנצלים את הדאטה הייחודי והעצום של טאבולה על מנת לסייע למפרסמים להשיג את התוצאות הטובות ביותר בהתאם ליעדי השיווקיים שלהם. 

בין הלקוחות החדשים שנעזרו בשירותי ה-Creative Shop ב-2021 נמנים ענקית הקמעונאות האמריקאית Lowe’s, פלטפורמת ההשקעות הישראלית eToro, חברת הביטוח AIG, יצרנית הרכב קיה, חברת הגיימינג Sciplay, משרד הפרסום הלונדוני MVF וקבוצת הביטוח ERGO.  

חברת Lowe’s נעזרת ב-Creative Shop של טאבולה גם עבור קמפיינים של וידאו וגם עבור קמפיינים של תוכן ממומן. Lowe’s ממנפת את הידע של צוות ה-Creative Shop על מנת להפיק פרסומות וידאו, תמונות ותוכן פרסומי. עבור AIG, ה-Creative Shop עזרה להגיע ליחס המרה גבוה יותר בקמפיין הוידאו שלה על ידי התאמת הקריאייטיב לפלטפורמה של טאבולה תוך שימוש בפיצ’רים מיוחדים שסייעו לשיפור ביצועי הקמפיין. 

״ה-Creative Shop מנצל את הידע שצברנו עם הדאטה הייחודי שלנו, מה שנותן ערך אדיר למפרסמים ולסוכנויות שעובדים איתנו” אמר אדם סינגולדה, מייסד ומנכ”ל טאבולה.

״ה-Creative Shop של טאבולה מהווה מרכיב קריטי בהצלחת קמפייני הוידיאו של AIG בטאבולה. היכולת שלהם לייצר פורמטים שונים בקצב מהיר מאוד ולהתאים את הקריאייטיב שלנו להשגת יעדי ברנדפורמנס על בסיס הצרכים שלנו ב-AIG היה מכריע. אני סמוכה ובטוחה שבעתיד נמשיך להעמיק את שיתוף הפעולה ונביא את הקמפיינים הבאים עם טאבולה לשיאים חדשים,” אמרה ענת מזרח לחמן, מנהלת השיווק של AIG ישראל.

“Lowe’s הפיקה תועלת רבה מ-Taboola Creative Shop. במספר מקרים הם הצליחו להפיק גרסאות מקוצרות של פרסומות וידאו ארוכות כשלצוות הקריאייטיב שלנו לא היה את היכולת לקחת את זה על עצמו. מינוף אימג׳ים מסוג GIF כך שיתאימו למודעות התוכן הממומן בטאבולה הקפיץ ביצועים כנגד מדדי ה-ROAS העיקריים שלנו בכמעט 100%. בנוסף, כלי ניתוח הכותרות, המדרג רשימת כותרות על פי שיעור הקלקה צפוי הוא שימושי מאוד ואין ספק שהוא עזר לנו יותר מפעם אחת,” מסרו מהצוות של Lowe’s.

“בכל פעם שעבדתי עם ה-Creative Shop התרשמתי עמוקות – אני רוצה להאמין שאני מכיר את הקמפיינים שלנו די טוב, אבל הם תמיד מצליחים למצוא תובנות חדשות שלא חשבתי עליהן קודם לכן, והיה להם תפקיד מרכזי בלוודא שהקריאייטיב שלנו נשאר בחוד החנית. הסדנה המשותפת האחרונה שלנו הייתה דוגמא מעולה לכך, עם רגעי פיצוח בזה אחר זה, שנתנו לי ולצוות השראה ומוטיבציה להתחיל לבדוק רעיונות חדשים!” אמר לוק ווטקין, מנהל פרסום נייטיב ב-MVF.

אודות טאבולה

טאבולה מאפשרת לגולשים ברחבי הרשת הפתוחה (Open Web) לגלות תכנים חדשים שעשויים לעניין אותם. על ידי שימוש בטכנולוגית בינה מלאכותית, פלטפורמת המלצות התוכן של טאבולה מייצרת לבעלי נכסים דיגיטליים וביניהם אתרי תוכן, מכשירים מקוונים ואפליקציות, הזדמנויות חדשות ליצירת הכנסות ו-Engagement. לטאבולה שיתופי פעולה ארוכי טווח עם אתרי תוכן מובילים בארץ ובעולם כדוגמת ynet, גלובס, ספורט 5, CNBC ,BBC ועוד.

מעל ל-15,000 מפרסמים מנצלים את הפלטפורמה של טאבולה על מנת להגיע ליותר מ-500 מיליון משתמשים יומיים בסביבה של תוכן חדשותי איכותי. עם רכישתה של Connexity ב-2021, הפכה טאבולה למובילה גם בתחום המלצות e-Commerce, עם למעלה ממיליון רכישות מקוונות המונעות על ידי הפלטפורמה שלה מדי חודש. בין לקוחותיה המותגים המובילים Walmart, Macy’s, eBay.

לחברה משרדים ב-22 ערים ברחבי העולם, וביניהן ניו-יורק ותל אביב. 

למידע נוסף בקרו באתר טאבולה: www.taboola.com

 

אזהרה לגבי הצהרות צופות פני עתיד

 

טבולה (“החברה”) עשויה, בהודעה זו ובכל תקשורת נלווית, לכלול תחזיות והצהרות צופות פני עתיד. הצהרות אלה מאופיינות במילים “יתכן”, “מאמינים”, “צופים”, “מתכוונים”, “מעריכים”, “מצפים”, “אפשרי”, “נמשיך”, “חוזים”, “פוטנציאל”, “מתכננים” וביטויים דומים המאפיינים תחזיות והצהרות צופות פני עתיד. תחזיות והצהרות צופות פני עתיד, על פי טבען, כפופות לסיכונים, הן אינן וודאויות וקיים סיכון שתחזיות והערות צופות פני עתיד לא יתממשו. מספר גורמים עשויים לגרום לתוצאות בפועל לסטות באופן ניכר מהתחזיות וההערות צופות פני עתיד, לרבות גורמי הסיכון המפורטים ב F-1 וב Registration Statements on Form F-4 ובדיווחים נוספים שהחברה הגישה לרשות ניירות בארה”ב (U.S. Securities and Exchange Commission). החברה מזהירה את הקוראים שלא להסתמך יתר על המידה על התחזיות וההערות צופות פני עתיד וכי כל התחזיות וההערות צופות פני עתיד מתייחסות אך ורק למועד הודעה זו. למעט כנדרש על פי חוק, החברה אינה מתחייבת לעדכן או לתקן באופן פומבי כל הצהרה צופה פני עתיד שהיא, בין אם כתוצאה ממידע חדש, אירועים עתידיים וכיוצא באלה, לאחר המועד שבו ההצהרות ניתנו או לכלול בהן אירועים בלתי צפויים שהתרחשו.